Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

O firmie
SKUTECZNOŚĆ WIEDZA ZAUFANIE

Agencja Synergia Nieruchomości oferuje profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także doradztwo prawne i kredytowe w tym zakresie.

Nasz zespół to licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami, prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, specjaliści w zakresie PR i reklamy oraz doradcy kredytowi. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy skuteczni i otwarci na współpracę. Swoją pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Nasze atuty to: profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście do klienta. Zależy nam, by nasz Klient był zadowolony i czuł się bezpiecznie podczas całej transakcji.

Gwarantujemy kompleksową pomoc podczas całego procesu sprzedaży, kupna lub najmu nieruchomości - od wyboru nieruchomości aż do sfinalizowania transakcji, czyli podpisania aktu notarialnego lub umowy najmu. Zapewniamy obsługę prawną dającą Państwu bezpieczeństwo transakcji. Konstruujemy indywidualne umowy zabezpieczające interesy reprezentowanej przez nas strony umowy. Pomagamy gromadzić wszystkie niezbędne dokumenty. Umawiamy spotkanie z notariuszem, spisujemy protokoły zdawczo-odbiorcze. Towarzyszymy naszym Klientom od początku do końca transakcji.

Pośredniczymy również w udzielaniu  kredytów hipotecznych – posiadamy ofertę 25 banków. Nasi doradcy finansowi  pomogą Państwu znaleźć najkorzystniejszą ofertę, a następnie wypełnić zawiłe formularze wniosków kredytowych i zebrać wymaganą dokumentację.

Świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Działamy na rynku wtórnym i pierwotnym. Specjalizujemy się zarówno w dużych komercyjnych inwestycjach, jak i w obrocie domów, mieszkań, gruntów i lokali użytkowych. Pomagamy prowadzić regulacje stanu prawnego nieruchomości. Pomagamy też w uzyskaniu niezbędnych dokumentów i pozwoleń w procesie inwestycyjnym. 

Należymy do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadamy licencję pośrednika obrotu nieruchomościami o numerze 13278 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami. Współpraca z naszą firmą to gwarancja  bezpiecznej, satysfakcjonującej i  i szybko przeprowadzonej transakcji.

Zapraszamy do współpracy.